Niezależne doradztwo kredytowe

Niezwykle ważnym elementem zakupu wymarzonego mieszkania czy domu jest kredyt hipoteczny lub gotówkowy – mamy tego pełną świadomość i właśnie dlatego oferujemy usługi niezależnego doradcy finansowego.

Takie rozwiązanie niesie za sobą szereg korzyści dla kupującego, ale przede wszystkim – jest integralną częścią naszej oferty, która nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami. Niezależny doradca to innymi słowy doradca taki, który nie jest związany z żadnym bankiem. Sprawia to, że podczas konsultacji nie będziesz namawiany na konkretną ofertę, a zamiast tego przedstawione zostaną Ci najkorzystniejsze spośród dostępnych obecnie na rynku i będziesz mógł wybrać tę, która będzie dla Ciebie najlepsza. Rozwiązanie to oszczędzi ogrom czasu, zachodu, jak i pieniędzy, które być może mógłbyś stracić, nie korzystając z usług profesjonalisty, który jest na bieżąco z ofertami banków. Zamiast przeglądania dziesiątek stron internetowych, artykułów i wizyt w bankach – jedna osoba, która zajmuje się tym zawodowo, za Ciebie.

Doradca to nie tylko gwarancja najlepszego wyboru, ale też pomoc ze wszystkimi formalnościami, które z zaciągnięciem takiego kredytu się wiążą. Sprawi on, że ten proces – z pozoru bardzo skomplikowany – stanie się naprawdę prosty. Razem z Tobą sprawdzi Twoją zdolność kredytową, pomoże skompletować wszystkie niezbędne dokumenty , objaśni wszelakie wątpliwości i aż do momentu uzyskania kredytu służył będzie radą.