O nas

logo

Nasza firma to nie jeden z tysięcy franczyzowych klonów, które choć chwalą się dekadami doświadczenia, tak naprawdę często składają się z przypadkowych ludzi bez pasji do tej pracy. Nie mamy zastępu agentów, których jedyną referencją jest wiszący na ścianie dyplom z parugodzinnego szkolenia, mamy za to setki zrealizowanych transakcji i zadowolonych klientów. Stawiamy przede wszystkim na jakość oferowanych usług, a naszym priorytetem jest spełnienie oczekiwań klienta. Skupiamy się na regionie województwa śląskiego, rynek ten bowiem znamy od podszewki.

Oferujemy pełen wachlarz usług bezpośrednio związanych z pośredniczeniem, między innymi niezależne doradztwo kredytowe, współpracę z notariuszami, projektantami i home staging, który jest esencją nowoczesnego marketingu– u nas nie zobaczysz niskiej rozdzielczości zdjęć robionych aparatem z telefonu. Jesteśmy w pełni świadomi odpowiedzialności, jakiej się podejmujemy, biorąc twoją nieruchomość pod nasze skrzydła –współpracujemy nie tylko z fachowcami innych branży, ale także z innymi biurami nieruchomości. Wszystkie te czynniki to przepis na wysoką skuteczność sprzedaży i twoje zadowolenie.

Do stawianego przed nami zadania zawsze podchodzimy kompleksowo, a naszym celem jest zdjęcie z twoich barków wszystkich problemów, które związane są z obrotem nieruchomościami. Zlecenia realizujemy od pozyskania oferty, aż do sporządzenia protokołu zdawczo-odbiorczego i na każdym etapie możesz na nas liczyć. Prowadzimy stałą współpracę z szeregiem fachowców z innych branży: architektami, prawnikami czy ekipami remontowymi, co sprawia, że i w tym zakresie oferujemy atrakcyjne ceny.

Nasza oferta skierowana jest do każdego, czy to klientów indywidualnych, czy właścicieli obiektów turystycznych, rozrywkowych, gastronomicznych, kulturalnych, oświatowych, rekreacyjnych i sakralnych; nie wahaj się skontaktować z nami, lubimy wyzwania, a do pracy podchodzimy z pasją i profesjonalizmem.